Studio fryzjerskie trendy Hair Fashion Katowice
Przedstawiamy nasz zespół :) Korzystając z usług w naszym salonie macie Państwo pewność, że jesteście w  rękach najlepszych stylistów. Pasja, doświadczenie i zaangażowanie  to wspólny mianownik stylistów THF. To co nas charakteryzuje to autorskie techniki  strzyżeń, które gwarantują, że po powrocie do domu przy drobnej stylizacji  włosy będą się dobrze układały, a nie tylko na świeżo po wyjściu z salonu.

Adrianna

Pasjonatka i miłośniczka fryzjerstwa. Od ponad 9 lat rozwija swoje umiejętności i marzenia w zawodzie fryzjerstwa. Uczestnicząc w licznych szkoleniach ciągle rozwija się i podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Z Trendy Hair Fashion zawiązana jest od niedawna, Nieustannie podąża za nowościami branżowymi dzięki temu staje się profesjonalistką i artystką sztuki fryzjerskiej.

Bożena

Z fryzjerstwem jest związana od ponad 5 lat, nieustannie rozwija swoje umiejętności uczestnicząc na licznych szkoleniach, ciągle rozwija i podnosi swoje kwalifikacje dążąc do perfekcji sztuki fryzjerskiej.

Agata

Agata Żymełka fryzjerka od ponad 7 lat. Poprzez rozwój i szkolenia dąży do perfekcji we fryzjerstwie. Kocha modę, którą inspiruje się w pracy.Zaletą Agaty jest otwartość, empatia, umiejetność słuchania co przekłada się na oczekiwania klientów. Kreuje wizerunek, trafnym doborem kolorów, stylem uczesania, formą nowoczesnych cieć . Wesoła i sympatyczna zawsze pomoże dobrać Indywidualny styl

Damian

Związany z branżą fryzjerską od ponad 11 lat. Od samego początku kariery wiedział że edukacja jest tą ścieżką którą pragnie podążać. Wiedzę i doświadczenie zdobywał na licznych szkoleniach oraz wyjazdach (Wiedeń 2015) Zwycięzca I i III etapu ogólnopolskiego konkursu Hair Revolution 2015 w kategorii "STRZYŻENIE" oraz "KOLORYZACJA". Zdobywca II miejsca w finałowej gali konkursu Hair Revolution 2015 "SAMURAI CODE".

Dawid

Od ponad 9 lat rozwija swoją pasję, którą jest fryzjerstwo. Swoją niezwykłą fantazję i kreatywność wykorzystuje na co dzień w strzyżeniach oraz upięciach. Jego ambitnym celem, który nie odparcie realizuje jest dążenie do perfekcji wykonywanej pracy poprzez bezustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Klaudia

Fryzjerstwo to moja pasja w której wykorzystuje swoje pomysły inspirowane najnowszymi trendami. Nauczyłam się, że nieodłączną częścią naszej pracy jest praca z ludźmi oraz spełnienia ich oczekiwań wobec włosów. Sposób ubierania, makijaż i włosy to wszystko pokazuje jaką osobą jesteś w środku i jaką prezentujesz na zewnątrz.
trendy-hair-fashion.png
schwarzkopf_logo.png

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.   8.00 - 20.00
Sob.        8.00 - 16.00

Dane kontaktowe

ul. Kochanowskiego 5, Katowice
tel.: +48 32 348 84 23
tel.: +48 535 685 198
Trendy Hair Fashion Katowice © 2019 All Right Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja Ahoj.pro

JA Promo Bar

NOWOŚĆ! KOSMETYKA W NASZYM SALONIE! SPRAWDŹ CENNIK
Toggle Bar