Studio fryzjerskie trendy Hair Fashion Katowice
Przedstawiamy nasz zespół :) Korzystając z usług w naszym salonie macie Państwo pewność, że jesteście w  rękach najlepszych stylistów. Pasja, doświadczenie i zaangażowanie  to wspólny mianownik stylistów THF. To co nas charakteryzuje to autorskie techniki  strzyżeń, które gwarantują, że po powrocie do domu przy drobnej stylizacji  włosy będą się dobrze układały, a nie tylko na świeżo po wyjściu z salonu.

Malwina

Ponad 17 lat doświadczenia zawodowego zdobytego pod kierunkiem stylistów sieci THF. Dążąc do perfekcji nieustanie bierze udział w szkoleniach. Głównie specjalizuje się w koloryzacji i strzyżeniach. Zwyciężczyni II etapu ogólnopolskiego konkursu Hair Revolution 2015 w kategorii "UPIĘCIA I KOKI". Finalistka Konkursu Hair Revolution 2015 - "SAMURAI CODE"

Adrianna

Pasjonatka i miłośniczka fryzjerstwa. Od ponad 7 lat rozwija swoje umiejętności i marzenia w zawodzie fryzjerstwa. Uczestnicząc w licznych szkoleniach ciągle rozwija się i podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Z Trendy Hair Fashion zawiązana jest od niedawna, Nieustannie podąża za nowościami branżowymi dzięki temu staje się profesjonalistką i artystką sztuki fryzjerskiej.

Bożena

Z fryzjerstwem jest związana od ponad 5 lat, nieustannie rozwija swoje umiejętności uczestnicząc na licznych szkoleniach, ciągle rozwija i podnosi swoje kwalifikacje dążąc do perfekcji sztuki fryzjerskiej.

Damian

Związany z branżą fryzjerską od ponad 8 lat. Od samego początku kariery wiedział że edukacja jest tą ścieżką którą pragnie podążać. Wiedzę i doświadczenie zdobywał na licznych szkoleniach oraz wyjazdach (Wiedeń 2015) Zwycięzca I i III etapu ogólnopolskiego konkursu Hair Revolution 2015 w kategorii "STRZYŻENIE" oraz "KOLORYZACJA". Zdobywca II miejsca w finałowej gali konkursu Hair Revolution 2015 "SAMURAI CODE".

Dawid

Od ponad 6 lat rozwija swoją pasję, którą jest fryzjerstwo. Swoją niezwykłą fantazję i kreatywność wykorzystuje na co dzień w strzyżeniach oraz upięciach. Jego ambitnym celem, który nie odparcie realizuje jest dążenie do perfekcji wykonywanej pracy poprzez bezustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Klaudia

Fryzjerstwo to moja pasja w której wykorzystuje swoje pomysły inspirowane najnowszymi trendami. Nauczyłam się, że nieodłączną częścią naszej pracy jest praca z ludźmi oraz spełnienia ich oczekiwań wobec włosów. Sposób ubierania, makijaż i włosy to wszystko pokazuje jaką osobą jesteś w środku i jaką prezentujesz na zewnątrz.
trendy-hair-fashion.png
schwarzkopf_logo.png

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.   9.00 - 20.00
Sob.        8.00 - 16.00 

Dane kontaktowe

ul. Kochanowskiego 5, Katowice
tel.: +48 32 348 84 23
tel.: +48 32 726 53 46
Trendy Hair Fashion Katowice © 2019 All Right Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja Ahoj.pro