Studio fryzjerskie trendy Hair Fashion Katowice
Przedstawiamy nasz zespół :) Korzystając z usług w naszym salonie macie Państwo pewność, że jesteście w rękach najlepszych stylistów. Pasja, doświadczenie i zaangażowanie  to wspólny mianownik stylistów THF. To co nas charakteryzuje to autorskie techniki strzyżeń, które gwarantują, że po powrocie do domu przy drobnej stylizacji włosy będą się dobrze układały, a nie tylko na świeżo po wyjściu z salonu.

Adrianna

Pasjonatka i miłośniczka fryzjerstwa. Od ponad 9 lat rozwija swoje umiejętności i marzenia w zawodzie fryzjerstwa. Uczestnicząc w licznych szkoleniach ciągle rozwija się i podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Z Trendy Hair Fashion zawiązana jest od niedawna, Nieustannie podąża za nowościami branżowymi dzięki temu staje się profesjonalistką i artystką sztuki fryzjerskiej.

Agata

Fryzjerka od ponad 7 lat. Poprzez rozwój i szkolenia dąży do perfekcji we fryzjerstwie. Kocha modę, którą inspiruje się w pracy.Zaletą Agaty jest otwartość, empatia, umiejetność słuchania co przekłada się na oczekiwania klientów. Kreuje wizerunek, trafnym doborem kolorów, stylem uczesania, formą nowoczesnych cieć . Wesoła i sympatyczna zawsze pomoże dobrać Indywidualny styl

Damian

Związany z branżą fryzjerską od ponad 11 lat. Od samego początku kariery wiedział że edukacja jest tą ścieżką którą pragnie podążać. Wiedzę i doświadczenie zdobywał na licznych szkoleniach oraz wyjazdach (Wiedeń 2015) Zwycięzca I i III etapu ogólnopolskiego konkursu Hair Revolution 2015 w kategorii "STRZYŻENIE" oraz "KOLORYZACJA". Zdobywca II miejsca w finałowej gali konkursu Hair Revolution 2015 "SAMURAI CODE".

Olga

Miłośniczka fryzjerstwa. W zawodzie od 8 lat. Otwarta na kontakt z klientem, co przekłada się na efektywność jej pracy. Pasjonatka upięć i wszelkiego rodzaju stylizacji włosów. Fryzjerstwo dla Olgi to tylko pozytywne emocje i pasja, w której realizuję się na co dzień.

Marta

Marta - główna postać naszego centrum dowodzenia – recepcji. Marta na co dzień studentka elektroradiologi na ŚUM, pasjonatka kosmetologi, sportu. Osoba pełna pozytywnej energii, zawsze w formie i zawsze uśmiechnięta.

Paulina

Fryzjerstwo to moja pasja, którą szlifuję na licznych szkoleniach. Jestem osobą otwartą, kreatywną i bardzo zdeterminowaną. Poprzez pracę mogę wyrazić siebie, zarówno spełniając oczekiwania klienta. Staram się dążyć do perfekcji i ciągle podnosić swoje kwalifikacje w tej dziedzinie.

Vira

Związana jestem z fryzjerstwem od ponad 20 lat. Jest to moja pasje dzięki, której realizuję się na codzień. Nie przestaję się uczyć i rozwijać, bo wiem, że jest to branża w której by być na topie, trzeba być na bieżąco. Przez dwa lata byłam nauczycielką w szkole fryzjerskiej, przygotowując młodzież do pracy w zawodzie fryzjera. Czerpię radość z faktu, że po zmianie fryzury lub koloru włosów klient jest zadowolony i radosny. Czasami to może zmienić los, nastrój i emocje człowieka - wiem to napewno.
trendy-hair-fashion.png
schwarzkopf_logo.png

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.   8.00 - 20.00
Sob.        8.00 - 16.00

Dane kontaktowe

ul. Kochanowskiego 5, Katowice
tel.: +48 32 348 84 23
tel.: +48 535 685 198
Trendy Hair Fashion Katowice © 2019 All Right Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja Strony, sklepy, pozycjonowanie Ahoj.pro