HISTORIA TRENDY HAIR FASHION

Trendy Hair Fashion to obecnie największa w Polsce sieć salonów fryzjerskich. Tworzy ją ponad 70 salonów działających na zasadzie franczyzy. Pierwsze z salonów zaczęły działać na Śląsku w latach osiemdziesiątych ciągle otwierane są nowe. Wszystkim jednak przyświeca wspólna idea: tworzenia miejsc gdzie fryzjerstwo ma profesjonalny, międzynarodowy i artystyczny wymiar.

Właścicielami sieci jest małżeństwo. Anna Kulec - Karampotis zajmuje się stroną kreatywną i wizerunkową salonów a jej mąż Bobbys Karampotis z niezwykłą umiejętnością zarządza biznesową stroną przedsięwzięcia. Razem tworzą zespół o nieskończonych pokładach kreacji i silnej podstawie ekonomicznej. Swą pasją zarażają otoczenie. Wspólnie z kluczowymi partnerami od kilkunastu lat tworzą historię THF.

Rozpoznawalna dziś w całym kraju marka Trendy Hair Fashion jest synonimem wysokiej jakości salonów gdzie utalentowani styliści z pasją i profesjonalizmem dbają o zadowolenie klientów. Wiedza i wieloletnie doświadczenie przekłada się na profesjonalizm na najwyższym poziomie. Teraz także w Katowicach ! Serdecznie zapraszamy !

trendy-hair-fashion.png
schwarzkopf_logo.png

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.   8.00 - 20.00
Sob.        8.00 - 16.00

Dane kontaktowe

ul. Kochanowskiego 5, Katowice
tel.: +48 32 348 84 23
tel.: +48 535 685 198
Trendy Hair Fashion Katowice © 2019 All Right Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja Strony, sklepy, pozycjonowanie Ahoj.pro